Únor, to byla jízda

Byl to takový ten měsíc, kdy nevíte, co dřív. Připravovat kostýmy, trénovat, vystupovat nebo se schovat a čekat až to přejde. Samozřejmě, že se nikdo z našeho týmu neschoval.

Byl to takový ten měsíc, kdy nevíte, co dřív. Připravovat kostýmy, trénovat, vystupovat nebo se schovat a čekat až to přejde. Samozřejmě, že se nikdo z našeho týmu neschoval. Všichni se kousli a společně vytvořili nádherná vystoupení, která během března spatří světlo soutěžního světa.

Ruku v ruce šla příprava sól, duet a malých skupin, které hned první březnový víkend vyrážely do Jihlavy bojovat o postupy na Světové finále Dance world cupu, právě s přípravou velkých formací, které mají premiéru na konci března. Jako bonus si tento měsíc užily tři naše dospělačky své maturitní plesy a my jsme šťastní, že jsme byli díky vystoupení součástí jednoho z nich. 

Naše jedinečné duo Ema a Radys si střihlo rovnou tři vystoupení – derniéru Papa Americano a premiéry Little party i svých nových sól. Tu zažil i Davídek, který letos poprvé vstupuje do lyrických sól. Nebudeme lhát, některá vystoupení vznikala doslova za minutu 12, ale povedlo se a nakonec mají všichni kroky i kostýmy hotové.

O to větší radost máme, že jsme si v tom blázinci stihli užít lekci s Nikou Ladzi, která je nekonečnou inspirací pro naše tanečníky a také s Moničkou Plašandou, kterou jsme si v létě jednoduše zamilovali. Nechyběla ani Valentýnská lekce pro naše nejmenší. Mimo běžné tréninky jsme na parketu strávili i mnoho hodin o víkendu, ale věříme, že to stálo za to. Už se to blíží a my se nemůžeme dočkat až uvidíme naše tanečníky zářit na soutěžních stagích a těšíme se na Vaše reakce. Tým BESTA roste a my jsme pyšní na to JAK!

SDÍLEJTE: