Startujeme aneb leden 2024

Do jarní části 33. sezóny jsme vstoupili hned 3.1.2024 a postupně rozjeli všechny tréninky. Začali jsme připravovat všechna soutěžní vystoupení a náš sál byl tedy plný každý den od rána do večera.

Do jarní části 33. sezóny jsme vstoupili hned 3.1.2024 a postupně rozjeli všechny tréninky. Začali jsme připravovat všechna soutěžní vystoupení a náš sál byl tedy plný každý den od rána do večera, občas jsme si museli i nějaký cizí půjčit. 

Počet hodin nad rámec běžného rozvrhu nedopočítáme, ale každý víkend byl nabitý. Příprava velkým formací, malých formací, duet i sól se rozjela naplno. Mimo to si naši tanečníci ještě stříhli dvě vystoupení – děkujeme za pozvání. Taky jsme spustili přihlašování na Letní příměstské tábory a moc si vážíme veškerého zájmu -> zbývá poslední třetina míst, tak vyplňte přihlášku a chyťte to svoje. A konečně jsme stanovili termín oslavy 33. roku působení naší taneční školy v Chrudimi. Zapište si do diářů datum 23.5.2024 a přijďte slavit s námi. Budou tam všichni a bude to bomba, kterou odpálíme v 17:00 na Zimním stadionu v našem městě.

Věříme, že si všichni naši tanečníci a celý organizační tým udrží nadšení a vy si budete moci naše práci užít naplno na soutěžích, které startují už v březnu, hned týden po jarních prázdninách! Těšíme se 🙂

SDÍLEJTE: