Další protančený víkend

Tentokrát jsme vyrazili do Prahy na Slavii, kde se uskutečnilo pokračování Taneční skupiny roku.

Jednalo se o Mistrovství Čech, kde se představí nejúspěšnější týmy z jednotlivých regionů. Bohužel ne všechny taneční týmy pokračují v celé tour, tak není pravidlem, že početně je soutěž obsáhlejší, ale kvalita soupeřů je vždy vysoká.

Jsme rádi, že se naše děti pohybují v profi lize a mohou se tedy skutečně srovnávat s nejlepšími. V sobotu náš tým reprezentovaly dětské složky. V kategorii show art vystoupili naši „cukříčci“ s choreografií Barbie. Tahle parta narazila na o poznání starší a vytancovanější skupinu, kterou se jí bohužel nepodařilo porazit. Výsledkem je tedy 2. místo a postup na MČR do O2 Universum na začátku června.

Postup získala i druhá skupina dětí v kategorii jazz dance s choreografií Dr. Bonnes. Tady první místo uteklo skutečně jen o jednu známku, a tak nezbývá než se vrátit na tréninkový parket, zapracovat na sobě a příště podat o kus lepší výkon, který soupeři takzvaně vrátí úder :))

V neděli soutěž pokračovala pro naše juniory. Choreografie Chicago se představila v silné konkurenci dvou tanečně vyspělých týmů. V téhle kategorii rozhodně bylo na co koukat. Jsme rádi, že porotě toto složení zamotalo hlavu, ačkoliv pro nás skončilo nakonec třetím místem. Motivací jsou pro nás ale dvě jedničky a zpětná vazba porotců, která byla velmi přínosná a povzbuzující do další práce. Věříme, že tým se nenechá výsledkem odradit, ale naopak se nabudí a příště si přiveze vysněnou zlatou. Těšíme se na MČR 🙂

Na závěr bych ráda poděkovala rodičům všech našich tanečníků – nejen za doprovod či přípravu dětí, ale především za jejich podporu při výsledku, který není takový, jaký si všichni přáli. Za povzbuzení do dalších tréninků a podporu naší práce.

Možná Vám to nestíháme vždycky říct, ale každé, i té nejmenší pomoci, si vážíme a bezpochyby i Vaše děti, ačkoliv to třeba neumí dát vždycky najevo. Děkujeme!

SDÍLEJTE: