Aldis aneb region CDM 2024

Aldis je prostě srdcovka, je to tradice, kterou roky milujeme, ačkoliv vždycky nadáváme na velikost parketu.

Pro náš tým je tenhle region boží v tom, že všechny artové disciplíny soutěží v dopoledním bloku a všichni naši tanečníci si tedy mohou navzájem zafandit. Naši nejmenší vidí zářit naše nejstarší a naopak.

Pro většinu našich formací to už byla druhá soutěž, ale NAŠE ŽENY a jeden MUŽ tady měli premiéru. A byla absolutně nádherná. Při nástupu tleskali samozřejmě především fanoušci našeho týmu, ale při jejich odchodu burácel celý sál a to je pro tanečníky i choreografky Martinu Novákovou a Lindu Váchovou bezpochyby ta nejkrásnější odměna. Děkujeme Vám, diváci, za tento zážitek, zlatá medaile získaná v naší kategorii byla už jen třešničkou na dortu.

Zlato si taktéž třikrát odváží naši dospěláci, kteří měli soupeře ve dvou kategoriích a vždy je úspěšně porazili. Další zlatá medaile přistála na krku naším juníkům, kteří s choreografií Chicago opět zažili exhibici, ale o to větší radost máme z jejich vylepšeného výkonu a především zpětné vazby poroty.

A poslední dvě medaile si odváží naše dětičky, které se pro tuto tour staly soupeři v ktg. jazz dance. Choreografie Dr. Bonnes získala zlato a choreografie Barbie stříbro.
Všem našim tanečníkům děkujeme skvělou reprezentaci.

Rodičům i fanouškům za krásné zpětné vazby a potlesk, kterého si velmi vážíme. Tour Czech dance masters byla odstartována :))

SDÍLEJTE: