Teplice aneb poslední soutěž sezóny 2023

Poslední liga a zároveň úplně poslední soutěž sezóny proběhla v Teplicích 10.12.2023 a my nemůžeme být pyšnější!

Poslední liga a zároveň úplně poslední soutěž sezóny proběhla v Teplicích 10.12.2023 a my nemůžeme být pyšnější! Naši tanečníci posbírali mnoho medailí, překonali svoje limity, stali se vítězi ligových žebříčků a opět ukázali, že náš klub patří mezi špičku v ČR.

Pojďme si v rychlosti vypíchnout největší úspěchy nedělního klání i celé ligy. Jednoznačně nejúspěšnější dvojicí se stala Ema Hrochová s Radkem Loukotou, kteří společně v ktg. jazz dance dua junioři získali zlato již podruhé v řadě a zároveň vyhráli celý žebříček. To se podařilo i dvojici Ilona Sedláčková a Klára Holubová – tyhle dvě sice včera vybojovaly stříbro, ale díky předchozím výsledkům ovládly svou kategorii také.

Pozadu nezůstaly ani malé skupiny – naši tanečníci vybojovali v jazzu zlato v ktg. děti, junioři i dospělí a udrželi si tedy nastavenou laťku z předchozích dvou soutěží. Všem třem malým skupinám právem patří vítězství v celkovém žebříčku. Naše děti zabojovaly i v kategorii contemporary malých skupin – taktéž vyhrály potřetí v řade a i tady jsme oslavily titul vítěz žebříčku.

Poslední výherkyní žebříčku se stala naše stálice Ilona Sedláčková, která ve všech třech soutěží vybojovala medaili a je tedy výherkyní podzimní ligy v kategorii jazz dance sola adults. Mimo tato celková vítězství nás včera čekala další krásná finálová umístění například v podobě 1. místa pro malou skupinu contemporary juniorů, finále pro obě dospělá contemporary dua, finále pro jazzová sóla i mnoho dalších menší či větších posunů.

Jednou z největších radostí, ale bylo finále v ktg. contemporary sólo junioři pro Davida Kostě, který patřil mezi nejmladší účastníky v této ktg vůbec a celý podzim odtančil ještě v 11 letech. Konečné 8. místo je perfektním výsledkem, gratulujeme a držíme palce do dalších tanečních posunů. Stejně tak gratulujeme všem našim tanečníkům, kteří se na parketě během podzimních ligových soutěžích představili, ať už to bylo v sólech, duetech nebo malých skupinách. Udělali jste kus práce a každá minuta strávená na stagi Vám bezpochyby pomůže v dalších tanečních krocích. Jsme na Vás pyšní – tým BESTA

SDÍLEJTE: