Jaká je naše Femme Fatale?

Nová formace pro rok 2024 našich skvělých seniorských tanečnic a jednoho tanečníka.

Je jaro 2023 a laťka je nastavena hodně vysoko. Náš tým ještě žije mega úspěchem choreografie Queen’s Gambit, která během dvou tanečních sezón mnohokrát ohromila nejen publikum, ale také odborné poroty u nás i v zahraničí. Díky této formaci se můžeme pyšnit titulem nejcennějším. Z mistrovství světa ve Slovinsku jsme si kromě zlata na krku přivezli i spoustu nádherných emocí a zážitků na celý život. Rozlučka s Queen’s Gambit je veselá a zároveň dojemná. Část party se s námi loučí a nadále nás bude podporovat už jen z hlediště.

Čeká nás nová formace a téměř z poloviny i nový tým. Jak ale navázat na předešlé úspěchy? Jak nebýt stejní, a přitom si zachovat svůj styl? Jak být ještě lepší? A jde to vůbec? To ukáže čas. Každopádně naše skvělé trenérské duo, Martina Nováková a Linda Váchová, už má jasnou vizi. Na posledních tréninzích před prázdninami testujeme nové, pro nás naprosto nezvyklé, kreace a jedno je jisté – stejné to určitě nebude!

Na podzim 2023 je tým posílen skvělými nováčky a připraven začít makat naplno. Martina s Lindou nám představují zbrusu novou choreografii Femme Fatale. Za ty roky, co tančíme pod jejich vedením, víme, že tyhle holky dobře vědí, co dělají a umí se do nás dokonale vcítit. Nikdy nešlápnou vedle a jejich formace jsou pro nás šité na míru. Femme Fatale je ale TOP. „Dámy, přiznejme si to. Která z nás se někdy nechtěla cítit jako osudová žena?“

Tak teď to tady máme! Formace nabitá elegancí, sebevědomím a ženskostí. Pohyby promyšlené do nejmenších detailů a každým z nich vysíláš jasný signál. Jaký? To už si divák musí říci sám… To vše je umocněno nádhernými kostýmy. Kombinace blyštivých kamenů a peří dodává celé choreografii noblesu a šarm. Tohle je zkrátka čirá radost. Děláš to, co tě baví, a ještě u toho vypadáš božsky.

Naše Femme Fatale má svůj život ještě před sebou. Je to mladá slečna, která si už na prvních soutěžích získala pozornost a ze všech přivezla zlato. Zvládla zvítězit i na mistrovství České republiky Czech Dance Masters, kde měla velkou konkurenci. Čeká ji ale ještě dlouhá cesta, protože příprava na mistrovství světa bude náročná a očekávání jsou velká. My jí ale věříme. Víme, že je prostě dokonalá a má na to uspět i na mezinárodní úrovni. Umí totiž ohromit, zaujmout a vtáhnout diváka do příběhu, který ač trvá pár minut, dokáže nadchnout a zcela pohltit. Fakt jsme si ji oblíbili a těšíme se na další úspěchy s ní!

SDÍLEJTE: